Kim jesteśmy

Nasza firma powstała w 2003 roku jednak początkowo zajmowaliśmy się zupełnie inną branżą. Zgodnie z regułą: „rób w życiu to, co jest Twoją pasją, a nigdy nie będziesz musiał pracować” - zajęliśmy się naszym powołaniem - produkcją słodkich arcydzieł.

Jak pracujemy

Naszym głównym celem jest przygotowanie słodkiego bufetu, który zachwyci Twoich gości i uświetni Twoje przyjęcie. Musi on jednak być spójnym elementem Twojej ceremonii, dlatego też w pierwszej kolejności chcemy otrzymać możliwie najwięcej informacji: jaki jest charakter imprezy, wiodące kolory, motywy przewodnie, wystrój wnętrza, wielkość stołu, preferencje gości itp. Im więcej informacji otrzymamy, tym lepiej będziemy mogli trafić w gusta Twoich gości.

Następnie przygotowujemy propozycję zawierającą plan stołu, dekoracje i etykiety oraz wzory słodkich produktów. Słodki bufet musi być idealny w każdym detalu, dysponujemy więc zestawami pater, stojaków i talerzy, na których będziemy mogli wyeksponować wszystkie słodkości.

W dobrym tonie jest podziękowanie Twoim gościom wręczając im na drogę słodki podarunek - w tym celu możemy przygotować pudełeczko z cupcake’iem, muffinem, torcikirm bądź innym słodkim produktem.

Jak tworzymy nasze dzieła

W naszym kraju słodki biznes nie jest na tyle rozwinięty, by sprostać najwyższym wymaganiom naszych Klientów, bazujemy więc na składnikach i elementach dekoracyjnych sprowadzanych z krajów, gdzie cukrowe arcydzieła zdobyły już należne im uznanie. Przykładowo - palety barwników oraz masy plastyczne sprowadzamy z Wielkiej Brytanii a koronki do dekoracji cupcake’ów - z Belgii i Niemiec.